Баннер
[fn32]
Заціни

Закони щасливого життя

Закони щасливого життя

Перший закон щасливого життя - Вболівати можна, але не можна відчувати себе хворим! Наша власна оцінка свого фізичного стану набагато важливіше, ніж об'єктивні показники. Ніякі погані аналізи, кардіо-, ехо-та інші грами, перенесені інсульти, інфаркти та іже з ними не владні затьмарити старість, поки людина сприймає їх як дорожні пригоди, неминучі в тривалій подорожі поломки, а не як основний зміст маршруту. Оптимісти в більш важкому стані виглядають і відчувають себе значно бадьоріше ровесників і навіть більше молодих песимістів.

Детальніше...
 

Цікаві способи поліпшення пам'яті

Цікаві способи поліпшення пам'яті Так, пам'ять, як відомо, можна поліпшити. Ймовірно, ви не хочете до 50 років перетворитися на склеротіка? Якщо ні, тоді ця стаття - для вас. Отже, що ж нам радять медики для поліпшення власної пам'яті? Давайте розглянемо як традиційні способи тренування пам'яті, так і ті, що можуть вам здатися незвичайними.

Детальніше...
 

про походження нецензурних слів

Про походження нецензурних слів

 

Стерво Кожен, який відкрив словник Даля, може прочитати, що під стервом мається на увазі ... "дохла, Палая скотина", тобто, простіше кажучи - падло, гниє м'ясо. Незабаром слівцем "стервоза" чоловіки стали презирливо називати особливо підлих і шкідливих ("з душком") повій. А так як шкідливість жінки чоловіків, мабуть, заводила (чисто чоловіче задоволення від подолання перешкод), то й слово "стерва", зберігши неабияку частку негативу, привласнило собі і деякі риси "фатальної жінки". Хоча про первісному його значенні нам досі нагадує гриф стерв'ятник, що харчується падаллю. Зараза Дівчата бувають різні. Можливо, і на слово "зараза" не всі ображаються, але компліментом його вже точно не назвеш. І тим не менше, спочатку це був все-таки комплімент. У першій половині XVIII століття світські залицяльники постійно "обзивали" прекрасних дам "зараза", а поети навіть фіксували це у віршах. А все тому, що слово "заразити" спочатку мало не тільки медично-інфекційний сенс, але й було синонімом "убити". У Новгородській Першої літописі, під 1117 роком стоїть запис: "едін від дьяк' заражен' бил' од грому". Загалом, заразила так, що і повболівати не встиг ... Так слово "зараза" стало позначати жіночі принади, якими ті билися (заражали) чоловіків.

Детальніше...
 

У нас так не прийнято

У Норвегії не прийнято поступатися місцем літнім людям в транспорті. Вважається, що цим ви підкреслюєте свою фізичну перевагу. У Штатах не прийнято платити в ресторані за жінку. Вважається, що цим чоловіки підкреслюють своє фінансове перевагу.У Китаї прийнято чавкати в гостях, а інакше господарі можуть вважати своє готування несмачною. Безшумно є в Китаї - образити господарів і кухаря. А заляпана соусами скатертина після їжі - підтвердження того, що ви їли з апетитом і вам було смачно. У Китаї не прийнято приносити квіти господині будинку. Вважається, що цим гості підкреслюють, цей будинок настільки некрасивий, що вони приносять прикраси з собою. У Фінляндії не прийнято робити публічні компліменти.

Детальніше...
 

Ковчег Ноя приплив... на Прикарпаття?

Рейтинг Користувача: / 2
НайгіршеНайкраще 
Ковчег Ноя приплив... на Прикарпаття?

 

Рятуючись від невідомого катаклізму, трипільці створили перший на планеті музей, якому нині... 5 000 років!

У ТРИПІЛЬСЬКІЙ ПЕЧЕРІ ПЕРЕХОВУВАЛИСЯ УКРАЇНСЬКІ ПОВСТАНЦІ І ЄВРЕЙСЬКІ РОДИНИ

Наскільки ж то треба не знати (або й не любити!) власної Батьківщини, аби у пошуках екзотики міняти українські гривні на „зелених президентів" і везти їх до Анталії чи Єгипту?.. У літню спеку дністрові хвилі смакують не гірше ніж середземноморські, а „таємниці" фараонів й античних володарів тьмяніють перед непоказною печерою Вертеба, загадки якої старші за легендарні зикурати Вавилона щонайменш на 10 століть!

У село Більче-Золоте, на околицях якого розташувався підземний ковчег прадавньої цивілізації, раз на добу з Тернополя ходить рейсовий автобус. Від Борщева, райцентру на півдні Галичини, звідки до Вертеби якихось 18 кілометрів, стрімкими прикарпатськими схилами перевантажений „Ікарус" сунеться ледь не годину... Або час зупиняється, як і годинник, не витримуючи пекельної задухи... Втамувати спрагу в Більчі можна біля джерела, традиційно прикрашеного капличкою з фігурою Діви Марії: крижана водичка б'є просто з товщі вапняку із вкарбованими рештками істот, що жили сотні мільйонів років тому. Поряд – дендропарк, закладений 1800 року, який нині перетворився на нетрища. Саме у цьому селі народився улюблений вчитель Івана Франка - філолог, письменник і природознавець Іван Верхратський. Саме за два кілометри звідси – найнеймовірніша таємниця найдавнішої історії усієї Європи.

Детальніше...
 
Більше статтей...


Сторінка 3 з 4