ukash
Заціни

Сатанівська синагога

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

ЛЕҐЕНДИ САТАНІВСЬКОЇ СИНАГОГИ
Дмитро ПАНАЇР

Досліджуючи історію Надзбручанщини, часто робиш дивовижні, просто неймовірні відкриття. За найфантастичніше з них хочу подякувати «дослідженню» такого собі Максима Запорожця «Холокост по-оуновски», ще з 2007 року. Як добре видно з назви, опус присвячений українським націоналістам і їх злочинам проти євреїв.

Подробнее...
 

Василь і Парасковія Гоянюки

Героям слава!

Василь і Парасковія Гоянюки - подружжя ветеранів ОУН-УПА зі Спасу, що на Коломийщині. Під псевдо «Заєць» чоловік воював із сотнею Довбуша. Його дружина, Парасковія Іванівна у 1941-му році вступила в ОУН. Під псевдо «Розалія» та «Галина» була зв'язковою, а згодом станичною УПА. Нині вони мешкають у Спасі, мають велику сім'ю. Спогади ветеранів про національно-визвольні змагання дивіться у програмі.

Подробнее...
 

Лялька-мотанка

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Лялька-мотанка

Лялька-мотанка (або вузликова лялька) є прадавнім сакральним оберегом. Їй вже майже 5000 років, вона з'явилася з тих пір, як почали вирощувати льон.Перша лялька-мотанка була виготовлена більше 5 тисяч років тому. Такі ляльки можна знайти в будь-якій країні.

Подробнее...
 

виставка з металу у Коломиї

Виставка з металу у Коломиї

 

У Музеї Писанкового розпису представили нову виставку. Цього разу - метал. Вихованці і викладачі Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва показали коломиянам свої найкращі роботи. Виставку приурочили особливій для цього закладу даті - 130-річчю від заснування.

Подробнее...
 

Пішки Карпатами

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Пішки Карпатами

Спочатку старий Ікарус вивіз нас на рівнину Тиси до Берегово, колишньому королівському місту Берегсас. Ось дійсно абсолютно європейське містечко - в XI-му столітті сюди ім'ям короля Соломона запрошувалися німецькі колоністи, сакси (тоді це було місто Лампертсас).

Подробнее...
 


Страница 1 из 4