radio

Онлайн радио
Баннер
Баннер
Відео історія (В. Нагірний)Всі ці відео можна переглянути на Персональному  сайті Василя Нагірного

 

Нагірний Василь Григорович, Член Національної спілки журналістів України, обласної спілки кінематографістів, Всеукраїнської спілки краєзнавців, народився 27 липня 1958 р. у м. Коломиї. Після закінчення середньої школи № 5 працював фоторетушером...
Навчався заочно в Івано-Франківському педінституті. Працював у ЗОШ №1 (трудове навчання, валеологія, основи безпеки життєдіяльності). За сумісництвом працював на посаді завідувача відділу історії і культури у редакції газети "Коломийський вісник". Працював у редакціях газет "Вільний голос", "Вік", "Ділова газета". З 2003 року на науковій роботі в музеї народного мистецтва Гуцульщини і Покуття, за сумісництвом розпочав працю над телепроектом "Місто Кола - спадок предків" на ТРК НТК. 


Статті які щойно читали


Цвинтар Коломия


Цвинтар Коломия

cvuntar kolomyia

У ці перші листопадові задушні дні ми за давнім християнським звичаєм ідемо на кладовище провідати рідні могили, згадати добрі справи наших незабутніх предків

Наше старе коломийське кладовище є тим наочним пам"ятником, який потребує чи не повсякденної опіки , особливо ось такої передзимової пори, коли природа дещо завмирає на довгі місяці.

Подробнее...
 

автопарк Коломия

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Автопарк Коломия

avtopark kolomyia

Відповідно до освоєння автомобільним транспортом наших доріг виникла потреба у навчанні водіїв. Таким основопложником інстукторської справи був у Коломиї Мілько Юрчишин, який проводив платні двомісячні курси для любителів авто і мото справи .Адже без таких спеціальних навичок дуже легко було створити прикре непорозуміння .Ще яких пів століття на цьому пагорбі , що в кінці вул. М. Грушевського простягалися поля , луки і сіножаті, які належали представникам коломийського деканату .До половини минулого віку ця західна околичність Коломиї називалася Надвірнянським передмістям, аж до поки тут рівно 50 літ тому не розкинулося справжнє автомобільне господарство .Цікава і довга історія в оповідці Василя Нагірного ведеться у фільмографії - Автопарк коломиї .

Подробнее...
 

Коломийські дивізійники

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Коломийські дивізійники

В Нагірний

Коломийська одинадцята сотня за свій короткий період існування завже трималася разом , як на навачаннях, так і при першому і найважчому бойовому хрещенні під містечком Броди .Саме там, на Львівщині в середині липня 1944 року закінчився їх бойовий шлях. Там , уславивши себе мужністью , полягло чотири тисячи наших краян .

Подробнее...
 

Коломийський парк

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Коломийський парк

 Коломийський парк

Цей парк завжди чекає на людей

Стоїш , мовчиш по справжньому щасливий,

Коли обійми затишок алей

чи прихистить од весняної зливи .

Він бачив мудрість давніх поколінь

Тому цей час для тебе зупиняє

Присядь , погомони з ним , відпочинь .

Він знає щось таке , що ти не знаєш

Подробнее...
 

Коломийська щетинно щіткова фабрика

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Коломийська щетинно щіткова фабрика

 Коломийська щетинно щіткова фабрика

Як і багато інших підприємств коломийщини , раніше процвітаючих , а нині знищених і забутих , Коломийська щетинно щіткова фабрика має свою давню історію .

Подробнее...
 


Страница 1 из 16