ukash

Стратегія

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Ми раді вітати ВАС на нашій інтернет сторінці.

Сама назва говорить за себе. Для чого це все? Напрямків багато.  Просто цікаво іноді поглянути що відбувається в нашому рідному місті - на майдані ,чи площі , на наших прекрасних вулицях. Так , початок був вже покладений завдячуючи нашому телебаченню НТК , за що їм величезна подяка. От тільки шкода , що на цьому все і зупинилося . А тому і виникла ідея ,так би мовити глобалізувати цей процес – заглянути вебкамерою  в кожний куток нашої  прекрасної Коломиї . Погляньте на вулиці Театральна , б. Л . Українки , які вони прекрасні навіть в різні пори року, дня і не має значення навіть яка погода – вони все одно прекрасні.

Я ніяким чином не хотів знецінити і інші погляди на місто –скільки людей стільки і поглядів , і стільки смаків  ,а тому  кожний бажаючий може долучитися до даної  справи –у когось можливо прекрасний краєвид з вікна його оселі , хтось можливо може просто посприяти в даній справі з технічним потенціалом , а хтось фінансово допомогти комусь встановити таке транслювання .Справа не обмежується тільки зовнішнім спостереженням ,а і внутрішнім – скажімо не проблема підключити одну-дві вебкамери в наших прекрасних музеях , адже неоспоримий факт ,що більшість з нас , як це не соромно ,але не були там . Наша міська ратуша –також не дуже відвідуваний нами заклад , а хотілося б подивитися , що відбувається в стінах нашого уряду –подивитися пряму трансляцію засідань наших депутатів , хто на прийомі в даний час у голови міста ,чи його заступників  . А скільки в нашому місті відкрилося прекрасних закладів відпочинку і дозвілля  –  різних кафе , ресторанів , спортивних  та дитячих майданчиків , наше оновлене міське озеро .Можливо щось цікаве і було пропущено , а тому пропозиції завжди будуть щиро прийматися і в міру можливостей будемо завжди сприяти всім бажаючим .

Завдання полягає не тільки так би мовити в розвазі , а ще й в популяризації нашого міста і нашого краю на величезних  теренах  інтернету  . Це має бути єдиний каталог бачення нашого краю ,єдиною картою розваг , дозвілля та туризму  для гостей з різних куточків світу . Щоб наші заробітчани за кордоном могли б в любий момент побачити свою рідну домівку , яка там погода , та навіть , що поробляють їх діти в даний момент на подвір’ї  . Повірте , це не утопія ,це наше сьогодення і надзвичайних зусиль і капіталовкладень на сьогоднішній день це не потребує .

Ще велике прохання до нашого Коломийського МВС – у них також є вебкамери які ведуть спостереження за автошляхами коломийщини , долучитися до даної справи , а саме дозволити транслювати їх в наш загальний каталог .

А також , ми не можемо не згадати про людей , які справді збирають по крупицях історію нашого міста , прекрасно оформляють все це в короткометражні фільми і хочу сказати за це їм величезне спасибі – автор та ведучий  Василь Нагірний та тов. “Просвіта” . Це також хочеться занести в єдиний банк інформації  м. Коломиї , ясна річ з їх дозволу . Якщо вони будуть не проти , перекласти ці фільми на інші мови , і викладати на закордонних інтернет ресурсах , за для того щоб всі бажаючі могли долучитися до історії нашого міста .

І ще один немаловажний фактор ,помимо популяризації  - самодисципліна . Коли ми знаємо ,що за нами можуть споглядати люди по той бік екрану , це все ж таки призводить до фактору стримування правопорушень ,вандалізму тай загалом поганих вчинків .

P.S.

Ця сторінка тільки починає життя , ми в стадії наповнення ресурсу і від нас усіх залежить ( наскільки ми є правдивими Патріотами ) повноцінність і якість інтернет обличчя нашого міста , а це в теперішньому суспільстві основний фактор .Адже для того щоб нас відвідали  , необхідно щоб про нас знали . Так зробімо це можливим для всього світу .

 
fineworld.info