ukash
Долинський р-н

Краєзнавчий музей с. Кропивник

Краєзнавчий музей с. Кропивник

Адреса: вул. Шевченка, 69, с. Кропивник Долинський р-н, 77542 тел.: (03477) 6-21-42 Опис: Музей при Кропивницькій загальноосвітній школі 1-2 ст. імені М. Ф. Тимочка відкрито в 2000 р. Метою його діяльності є залучення учнівської молоді до вивчення та збереження історико-культурної спадщини села Кропивник, виховання патріотизму, любові до рідного краю та пошани і поваги до людей, які творили історію села, й до тих, хто сьогодні збагачує її своїми працями і подвигами. Музейна кімната поділена на 7 експозиційних розділів: «Село за обрієм віків»; «Село під владою Австрії та Польщі»; «Село породили таланти»; «Академік з Прикарпаття: До вершини науки. Творчий доробок вченого. Світ його захоплень»; «Село в післявоєнний період»; «Педагог і борець (розділ присвячений борцеві за волю України Квецку Д. М.)»; «Село сьогодні». Основними напрямками музею є: навчально-виховна робота; масова робота з краєзнавства та туризму; пошукова та дослідницька діяльність; етнографічна робота.


 

Музей історії села Шевченкове

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Музей історії села Шевченкове

Адреса: вул. Шевченка, 15, с. Шевченкове Долинський р-н, 77556 тел.: (03477) 5-34-01 Опис: Музей історії села Шевченкове створено при Шевченківський ЗОШ І-III ст. в 1998 р. Для музею виділено окрему кімнату площею 54 кв.м.Тут зібрані експонати старовини, знаряддя праці, зразки старовинної вишивки, бойківський одяг. На стендах висвітлено історію села в різних її періодах. Експонати музею розповідають про далеку минувшину з історії села: назва села, видатних людей, що народилися в селі Шевченкове, їх творчу та наукову діяльність, роботу «Просвіти» в 30- ті рр. ХХ ст. Зібрано безліч документальних матеріалів, які розповідають про історію шкільництва, воїнів ІІ Світової війни, які є вихідцями з села та односельчанами з далекої діаспори. В музеї багато фотодокументів з історії села, зокрема, світлини обрядові, строю січових стрільців, діяльності «Просвіти». Доповнюють експозиції музею постійні виставки про життя і діяльність великих поетів, письменників та з нагоди державних свят.Музей є центром пошукової роботи, яка проводиться в школі, зокрема з історії школи, бойків, назв урочищ, гір, річки, струмочків, запису старовинних пісень, легенд та інше. Робочі дні: понеділок - п’ятниця Вихідні дні: субота - неділя


 

Музей Івана Франка в селі Лолин

Музей Івана Франка в селі Лолин

Адреса: Івано-Франківська область, Долинський район, с. Лолин Тел.: 8(03477)53261 Опис: У центрі села Лолин, між могутніми столітніми ясенами, в бронзі стоїть величний Іван Франко. Є чудовий музей, експозиції якого розповідають про незабутні зустрічі молодого гімназиста з чарівною і освіченою донькою місцевого пароха, про титанічну творчість велета думки в царині національної культури, літератури, публіцистики. Тут збережені бойківські хатні старожитності, музичні інструменти, давні одяг і взуття. Село має свій герб, на якому зображені гусяче перо і два серця, що символізують поезію і кохання Івана Франка та Ольги Рошкевич. Усе тут дихає високою лірикою.


 

Долинський краєзнавчий музей

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Долинський краєзнавчий музей Тетяни і Омеляна Антоновичів «Бойківщина»

Адреса: вул. Чорновола, 2а, м. Долина , 77500 тел.: (03477) 2-79-00, 2-74-40 е-mail: Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript www.museum.dolyna.info Опис:

Подробнее...
 

Музей історії села Новошин

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Музей історії села Новошин

Адреса: вул. Фрасуляка, с. Новошин, Долинський р-н тел.: (03477) 53- 5-16 моб.: 80988082631 Опис: Музей історії села при Новошинській загальноосвітній школі відкрито на підставі наказу №27 від 19. 11. 1990 року. Профіль музею – побут і культура села. Загальна кількість експонатів по книзі фондів 130. Всі експонати знаходяться в належному порядку і зареєстровані в інвентарній книзі. Музей займає одну кімнату. В експозиції нараховується чотири експозиційних розділів по темах: 1. Національний одяг. 2. Куток Берешня. 3. Хатина мого дідуся. 4. Народна медицина. Пошукова робота стала основою роботи музею, надихнула дітей на працю, творчість.По особливому проходять у школі вечори – зустрічі «Наше село тепер і колись», «Борці за волю України», «В нашому серці Україна». Протягом останніх трьох років було проведено 24 позакласних заходів та відкритих уроків, здійснено 105 екскурсій (для учнів школи та вчителів району). Музей постійно поповнюється новими експонатами, з кожним роком зростає його популярність. Він є найбільш масовою формою краєзнавчої роботи. Робочі дні: понеділок - п’ятниця Вихідний: субота - неділя