radio

Онлайн радио
Баннер
Баннер

ХТО Я ?

Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 


Rab

ХТО Я ?

Сутність єства закладеної багатовіковою єволюцією суспільних відносин на основі принципу зграї ,- де завжди був ватажок і були решта , тобто сама зграя і по нині є фундаментальною основою суспільства . В сучасних умовах панування одного над другим перейшло на якісно новий рівень . Одним примусом , тобто силою , усе суспільство неможливо загнати в одну зграю , бо так чи інакше будуть ті , хто буде протистояти такому зухвальству проти своєї особистості .Кожній людині необхідне розуміння сенсу життя. Коли є це правильне розуміння, саме тоді людина стає по-справжньому вільною. І мета так званих правителів світу - ні в якому разі не допустити цього. В їх арсеналі є безліч варіантів заміни істинного сенсу життя, яку вони нав'язують кожній людині з перших днів життя.Ми навіть не помічаємо де і коли відбулася підміна нашої свідомості на ту що робить нас рабами , але вже не з примусу ,а з нашої особистої волі .Бо ми почали мислити так як нам це нав язали . Маріонетки - раби, народжені рабами, самі народжують і виховують рабів. І мало хто готовий це усвідомити і визнати. Максимум, на що здатні далеко не всі люди, це погодитися, що населення країни або планети, це - раби. Усе, на що вони здатні - це сказати: «Ну, так ... ми раби». І все! Невже настільки сильний стадний рефлекс, невже це не хвилює просто тому, що всі раби?

Нам запропонована "свобода" , при якій раби самі себе обслуговують, самі думають про те, де їм жити, чим харчуватися, самі себе захищають один від одного, і часу думати про протести у них немає, тому що їм треба задовольнити всі свої пристрасті.

В руках правлячої касти потужна зброя: реклама, ЗМІ.Так, проти нас використовується дуже підступну зброю, багатьма невидиму . Ця зброя підірвала вже всі життєві цінності та пріоритети людей, навіть не підірвало, а в переважній більшості, замінило їх. І навіть ті, хто відчуває це, в основному тільки констатують, що відбувається, не знаходячи в собі сил при цьому відчутті опиратися , як мінімум, самі над собою, допомогти в цьому своїм же дітям. Обговорення, розмови, знову обговорення, знову розмови, обурення, здивування, обурення та інші подібні емоції люди видають один одному. І на цьому все закінчується, все повертаються до тієї ж вихідної точки на якій знаходиться. Чому?

Всі давно зрозуміли , що інформація є основним носієм політичних та економічних настроїв суспільства і все залежить від того , як подати цю інформацію і які наслідки слід очікувати після її зливу в масмедійний простір .Можливо ми і піддамо сумніву почуте з одного джерела , але теж саме почуте і з інших джерел підкріплює установку на сприйняття .Ми не помітно для себе підмінюємо свої життєві позиції , індивідуалізм особистості на запропоновані цінності сьогодення .

Людина зливає сам себе із загальною масою людей і заспокоюється цим. Вона навіть не замислюється над тим, що саме він - раб ! Адже, якщо він серйозно так подумає про себе конкретно, йому доведеться думати, аналізувати, шукати шляхи вирішення проблеми свого рабства. Але, мабуть, в сучасному суспільстві стало нудно і нецікаво думати. Або ж просто думати лінь. Ми нехочемо нести відповідальність за свої вчинки, за своє власне життя. Ми постійно звинувачуємо когось: державу, уряд, історично сформовані фактори, погоду, родичів, та кого завгодно, лише б не брати на себе відповідальність за своє життя.

Чому ми воліємо бути рабами? Може тому, що так зручніше? Це легше і простіше, чим не бути рабом?

Невже для того, щоб зрозуміти, що нас масово знищують, на нашій землі повинні відбуватися активні бойові дії? Невже повинні вибухати бомби, свистіти кулі над головою? Невже тільки коли починають гинути наші рідні та знайомі ми починаємо замислюватися і аналізувати події ,що призвели до фатальних наслідків . 

Ми - раби, ми звикли ними бути. І найжахливіше, що своє рабство ми прикриваємо якоюсь «свободою». Ми не хочемо це визнати. А якщо навіть і визнаємо, то заспокоюємо себе тим, що навколо всі такі ж раби, і живемо далі. Тим самим ми позбавляємо себе надії на визволення. Хіба існує поняття рабства, коли навколо - тільки раби ? Ми завбачливо називаємо таких же , як ми , але обіймаючих леда яку державну посаду ,- влада !

Вбийте в собі раба , вбийте свій страх . Розплющіть очі і спробуйте чітко розмежувати себе і суспільство .Будьте самим собою .самоідетинфікуйте себе не на суспільному , державному , чи навіть національному рівнях , а на самому найвищому ,- Я це - особистість , як окремий індивідум і я живу не в угоду комусь .

Ви хочете сказати , що це не можливо ?!!!

А ВИ СПРОБУВАЛИ ?

Статті які щойно читали

 

 

 
fineworld.info