radio

Онлайн радио
Баннер
Баннер

Значно краще відвідати хоча б один з цих музеїв , але наразі мажна і віртуально . І це вже щось, бо всеж таки можна спокійно сказати ,що ви там були ,але змовчати як .

Статті які щойно читали


Кімната-музей Івана Франка

Кімната-музей Івана Франка
Франко Коломия
Коломийський медичний коледж створено у 1947 р. Спочатку це була школа медичних сестер, а з часом навчальний заклад набирався досвіду, розширював матеріальну базу і були відкриті нові відділення: акушерське, лікувальної справи, а пізніше фармацевтичне. 1956 рік був знаменним і для української культури, і для Коломийського медичного училища. У цей час урочисто відзначали 100- річчя від дня народження Івана Франка. Медичне училище на той час містилося в приміщенні колишньої ратуші, в якому свого часу в арешті перебував Іван Франко. Отож, нічого дивного не було в тому, що навчальному закладу медичного профілю присвоїли звання великого українського мислителя. З іменем Івана Франка Коломийське медичне училище не розлучається вже п'ятий десяток років і гордиться цим. У 1996 році до 140- річчя з дня народження великого Каменяра було відкрито кімнату - музей, до створення якої багато зусиль доклала її перший керівник Т.А.Касьяненко. Зараз кімнатою - музеєм керує голова «Молодої Просвіти» О.М Кенюк, яка об'єднала навколо себе допитливих, небайдужих, щирих серцем і душею студентів.

 

Подробнее...
 

арт проект

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

АРТ ПРОЕКТ- Віртуальні тури по дуже відомим музеям світу

versal_03

Де б ви хотіли побувати сьогодні ?

Немає нічого не можливого .Раз ви вже тут , то можна і помандрувати , правда нажаль віртуально . Можна відвідати любий музей світу завдячуючи сучасним технологіям .

Подробнее...
 

Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття 
Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття Національний
Коломийський музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського заснований у 1926 році. Розміщений у центральній частині міста Коломиї, в колишньому Народному домі, збудованому на кошти української громадськості.                                     
Подробнее...
 

Коломийський музей "Писанка".

Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 
Коломийський музей "Писанка"


Коломийський музей Писанка

Єдина у світі культурна установа, збудована у вересні 2000 року спеціально для збереження і експонування творів писанкового розпису – писанок.
Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця стала візиткою Коломиї і приваблює відвідувачів з усіх країн.


Подробнее...
 

Музей історії міста Коломиї

                                                                                                                                                                              Музей історії міста Коломиї 

                 

    foto_muzeyu
У березні 1990 року сектор інформації Ради Міністрів УРСР через газету “Червоний прапор” повідомляв про те, що Рада Міністрів УРСР прийняла постанову про створення Музею історії міста Коломиї:
Подробнее...