ukash
Творчі постаті Прикарпаття
БаннерУ нас ,в Коломиї, є багато відомих і творчих людей про яких ми з вами в якісь мірі щось знаємо , але чи повна ця інформація ? А скільки молодих , талановитих і творчих людей не мають змоги заявити про себе .Адже зробити виставку не так просто сьогодні .У кого є інформація , чи портфоліо своїх , чи ваших друзів робіт , не соромтеся ,тому що кожен прояв творчості має право на життя .Будемо разом відкривати таланти наших громадян для світу .

Статті які щойно читали
Дмитро та Назарій Яремчуки

E-mail Печать

Дмитро та Назарій Яремчуки

 

Мистецька палітра. Дмитро та Назарій Яремчуки

Подробнее...
 

Андрій Любка

E-mail Печать

Андрій Любка

 

Вірші Андрія Любки перекладені десятьма мовами світу. В Україні його називають одним із найуспішніших сучасних молодих письменників. Про нього -- програма «Мистецька палітра».

Подробнее...
 

Маріанна Вахняк

E-mail Печать

Маріанна Вахняк

 

У руках Маріанни Вахняк шматок глини стає справжнім витвором мистецтва. В першу чергу, вона -- кераміст, проте має успіхи і в живописі. І як це зазвичай буває -- схильність до образотворчого мистецтва у дівчини побачили тоді, коли вона була ще дуже маленькою.

Подробнее...
 

Любомир Згурський

E-mail Печать

Любомир Згурський

 

Його голосом захоплювалися в Італії, та він повернувся на Батьківщину. Повернувся з великим бажанням донести до людських сердець справжню українську пісню. Любомир Згурський -- герой "Мистецької палітри".

Подробнее...
 

Інна Дембовська

E-mail Печать

Інна Дембовська

 

Інна Дембовська -- майстер художнього плетіння із соломи та лози. Про життя і творчість мисткині розкаже програма


Подробнее...
 

Тарас Петриненко

E-mail Печать

Тарас Петриненко

Мужчина в будь-якому віці повинен бути тим, ким є.

Якщо мене щось цікавить, то воно в мені горить. А якщо не цікавить, то я цим займатися взагалі не хочу.

Свої вуса жодного разу в житті не голив. Мені це весь час намагалися зробити в школі, тоді в армії Радянській.

У нас планомірно проводиться державна політика деукраїнізації. Нас ведуть у певний формат, і цей формат — отара, якою дуже легко керувати. Коли клацаєш телевізійним пультом, впадає у вічі величезна кількість надуманих серіалів і передач, які жодним чином не вирішують проблем, не роблять життя кращим. А якщо це так — значить це комусь потрібно.

Подробнее...
 


Страница 1 из 12