radio

Онлайн радио
Баннер
Баннер

Троянський кінь

Рейтинг пользователей: / 7
ХудшийЛучший 

Троянський кінь

Вдумайтеся в те , що написано на пачці сигарет . Нам описують жахіття які нас чекають , якщо ми будемо палити . Так . Факт не заперечний . Усе , якщо тим зловживати ,стає шкідливим . Теж факт незаперечний . Але мова піде не про шкідливість поганих звичок .


Мова наразі іде про масове зомбування , впливаючи на підсвідомість навіть тої категорії людей , які ніколи не палили . Ці страшні картинки оточують усіх людей звідусіль , а наша підсвідомість то є дуже чутливий орган і помимо нашої свідомості робить свої висновки . Людям з низьою самооцінкою , тим , хто легко піддається навіюванню ,є величезний ризик захворіти на зовсім не притаманні їм хвороби тільки від того , що вся ця наглядна агітація аж ніяк не сприяє оздоровленню , а навпаки підвищенню ризику захворюванності .Запитайте у лікаря про ефект плацебо .Він вам відповість про неймовірні , як позитивні , так можна сказати і про негативні можливості цього феномену людської свідомості . Усе , що ми бачимо на протязі дня відкладається в нашій підсвідомості , але ми не в змозі запам'ятати усіх подій минулого дня , а підсвідомість може , а особливо те , що бодай на долю секунди її стурбувало і в цей момент ми отримуємо установку на пошук проблеми у власному організмі . Пошук триває помимо нашої свідомості , ми навіть не здогадуємося , що вже вражені хворобою , тільки залишилося знайти найслабший орган , який захворіє .Маніпуляція з свідомістью людей провадиться повсякденно . Нам говорять , що добре , а що ні . Втираючись нам в довіру , цим самим вони відкривають собі шлях до нашого его , а отримавши доступ починаються маніпуляції з нашими поведінковими факторами . Таким чином з нас роблять зомбовану масу , якою можна керувати навіть дистанційно , за допомогою масмедіа , телебачення і різного роду наглядної агітації .
Тож яким шляхом пішла медична спільнота в боротьбі з тютюнопалінням ? На перший погляд , наміри нібито і благі. Але ,хіба їм вигідно мати здорове населення планети ? При цьому втративши міліардні прибутки фармацевтичних компаній , лікарняну галузь і всю супутню вереницю обслуговуючих компаній .
Але чомусь останнім часом всі дружно забули про якість цього продукту . Я ніяким чином не пропагую тютюнопаління , а навпаки застерігаю ,будьте обачні у виборі свого майбутнього . Це не на один день і те , що пишуть про те як легко позбуваються цього , теж не відповідає дійсності .Все набагато важче , як вам може це здаватися при першій спробі долучитися до ...
Тенденція збільшення захворюванності на рак аж ніяк не свідчить про досконалість мір , які завзято пропагують останнім часом .Замість того щоб пропагувати культуру споживання алькольних виробів , чи то тютюну , та навіть легких наркотиків , як це вже зробили деякі країни , наші пропагандисти пішли іншим шляхом - шляхом збереження своїх бізнесових інтересів . Свого роду вовк у овечій шкурі . Троянський кінь в нашій свідомості .
Вбиває людей не споживання самого виробу , а сам не якісний виріб і в деякій мірі надмірність споживання , в наслідок нашої невихованності культури споживання .
Тож будьте обачні ,як при виборі своїх звичок , так і з своїми думками . І при перших симптомах тривоги за своє здорв'я не обов'язково бігти до лікаря . Перш за все потрібно навести лад з своїми думками і почисти сміття в своїй підсвідомості . Не виходить самотужки. Невстидайтеся податися по допомогу до кваліфікованого психолога . Запам'ятайте , ви не хворі , до поки не придумаєте цю хворобу самі собі , навіть помимо вашої волі .


автор -Грицьків О.М.

P/S  І в додачу 

 
fineworld.info